Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Goin' Downtown - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Silver Style
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 19 kwiecień 2010, 13:16
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Goin' Downtown - trailer

­Trailer Goin' Downtown to trwający niecałe dwie minuty filmik, który ukaże Ci niecodzienną grę przygodową. Niecodzienną z dwóch powodów, po pierwsze: rozgrywa się ona w przyszłości. Po drugie – oprawa wizualna przypomina komiks. Obejrzyj poniższy trailer Goin' Downtown, a zobaczysz to samemu. Mamy na naszych stronach szerszy opis tej produkcji, a także wersję demo gry – w języku niemieckim. Ten niezwykły tytuł z pewnością spodoba się każdemu miłośnikowi gier przygodowych, a ponieważ wyszedł on po polsku, nie musisz znać języka obcego, aby dobrze się przy nim bawić.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Goin' Downtown - trailer