Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

German Truck Simulator - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: SCS Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 21 styczeń 2010, 11:13
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - German Truck Simulator - trailer

­Trailer German Truck Simulator to trwający ponad półtorej minuty oficjalny zwiastun filmowy gry, która zapewne spodoba się każdemu miłośnikowi symulacji samochodowych. Podobnie jak i w innych tego typu produkcjach mamy tu do czynienia z wielkimi ciężarówkami, które kursują po niemieckich drogach. Trailer German Truck Simulator ukaże Ci możliwości silnika graficznego zabawy oraz pokaże, jak wyglądają dostępne podczas zabawy pojazdy. Trailer ukaże Ci także, jak odwzorowano realnie istniejące miasta, jak Hamburg, Berlin czy Kolonia. Jeśli zainteresował Cię ten filmik, mamy na naszych stronach także gameplay z gry, pokazujący zabawę w praktyce. Na naszych stronach znajduje się także wersja demonstracyjna gry, którą możesz pobrać za darmo.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: German Truck Simulator - trailer