Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

G-Force - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Eurocom Entertainment Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 21 lipiec 2009, 12:37
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - G-Force - trailer

­­

Przygody dzielnej świnki morskiej o imieniu Darwin niedawno ukazały się na ekranach kin, a także mogliśmy bawić się przy o tym samym tytule, co film – czyli G-Force. Wyszła ona nie tylko na PC, ale również na wszystkie istniejące konsole – od XboX 360 po Nintendo. Dzięki temu gracze na całym świecie mogą pomóc Darwinowi w powstrzymaniu planów szalonego milionera.


Niestety, nie pomyślano o udostępnieniu żadnego dema dla graczy, dlatego też jeśli zastanawiasz się nad zakupem gry, być może pomoże Ci w podjęciu decyzji jej opis na naszych stronach oraz poniższy filmik. Jest to oficjalny trailer gry G Force, ukazujący gameplay tej sympatycznej zabawy.

­

Podobne

 • Club Penguin: Elite Penguin Force - trailer

  Trailer Club Penguin: Elite Penguin Force to trwający minutę z hakiem materiał wideo, który reklamuje ten tytuł na NDS.

 • Star Wars: The Force Unleashed II - trailer

  Trailer gry Star Wars: The Force Unleashed II to trwający niemal 4 i pół minuty materiał wideo, wprowadzający do najnowszej produkcji osadzonej w wykreowanym przez George’a Lucasa uniwersum.

 • Commandos: Strike Force - kody

  Kody do gry Commandos: Strike Force, które pomogą Ci ukończyć szybciej grę. Jako, że gra Commandos: Strike Force nie jest grą z kategorii tych łatwych, więc wszelka pomoc się liczy.

 • Half-Life: Opposing Force - kody

  Kody Half-Life: Opposing Force to triki, dzięki któremu możesz w grze dokonywać niemal wszystkiego. Aby uruchomić Half-Life: Opposing Force cheats, musisz wystartować grę jako: hl.exe -dev -console -game gearbox.

 • Freedom Force - patch

  Freedom Force to taktyczna gra z elementami cRPG, którą stworzyło studio Irrational Games, a która została wydana na komputery osobiste w 2002 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: G-Force - trailer