Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fracture - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Day:1:Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 luty 2010, 11:22
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Fracture - trailer

­Szukasz oryginalnej gry akcji, w której nie będzie chodziło tylko o nudne strzelanie i zabijanie hord rywali? Jeśli tak to obejrzyj najpierw Fracture trailer, a przekonasz się, jak działają najbardziej zaawansowane technologicznie bronie, które pozwalają, m.in. na tworzenie kraterów i niszczenie wszystkiego co stanie nam na drodze. Najnowszy Fracture trailer znajdziesz poniżej.

Podobne

 • Fracture - gameplay

  Jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polega rozgrywka w tej grze, to powinieneś obejrzeć Fracture gameplay, który w doskonały sposób pokazuje, na czym polega wykorzystywanie najnowszej technologicznie broni, do kształtowania powierzchni, co stanowi tym samym świetny oręż w walce.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Fracture - trailer