Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fort Zombie - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Kerberos Production
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 03 listopad 2009, 00:27
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Fort Zombie - trailer

­Trailer Fort Zombie to krótki filmik, wprowadzający Cię w klimat nadchodzącej gry. Będzie ona połączeniem shootera ze strategią, gdzie Twoim zadaniem będzie przetrwanie kolejnych nocnych ataków zombie oraz ratowanie ocalałych ludzi.

Trailer Fort Zombie nie przedstawia niestety bezpośredniego gameplay z zabawy. Daje jednak niejakie pojęcie o oprawie graficznej tej produkcji, która ukaże się na przełomie października listopada 2009 roku. Niestety, nie wydano wersji demo tej zabawy, miejmy jednak nadzieję, że zostanie ono opublikowane, ponieważ zapowiada się świetna zabawa, a nie jest znany jeszcze polski wydawca tego tytułu.

Więcej o grze na osobnej stronie. ­­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Fort Zombie - trailer