Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fist of the North Star - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Koei
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 styczeń 2010, 10:08
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox, Xbox 360
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Fist of the North Star - trailer

­Trailer Fist of the North Star to króciutki filmik, będący zapowiedzią wydawanego w 2010 roku przez Koei tytułu. Trailer Fist of the North Star ukazuje Ci sterowanego bohatera – Kenshiro – który w świecie zniszczonym wojną atomową szuka swej porwanej narzeczonej. Na drodze stają mu mieszkańcy wyniszczonego świata oraz silniejsi bohaterowie. Jeśli spodoba Ci się ten filmik, obejrzyj także gameplay z rozgrywki, który prezentuje, jak wygląda ona w praktyce. Ten materiał znajduje isę na osobnej stronie naszego portalu. Premiera gry Fist of the North Star będzie miała miejsce w 2010 roku. Tytuł ten zaplanowano na Xbox 360 oraz PS3.

Podobne

 • Fist of the North Star - gameplay

  Gameplay Fist of the North Star to króciutki filmik, będący pierwszym opublikowanym materiałem wideo z gry.

 • Lord of the Rings: War in the North - trailer

  Trailer gry Lord of the Rings: War in the North to pierwszy zwiastun filmowy tej produkcji, której powinni wypatrywać fani świata stworzonego przez Tolkiena. Widzimy tu fragmenty starcia zjednoczonych sił ludzi, krasnoludów i elfów przeciwko sługusom Saurona, co pozwala nam ocenić jakoś grafiki i oprawy dźwiękowej gry.

 • Star Wars: The Old Republic - trailer

  Trailer Star Wars: The Old Republic to pierwszy materiał filmowy dotyczący nadchodzącej gry mmorpg osadzonej w popularnym wśród graczy (I nie tylko) uniwersum gwiezdnych Wojen.

 • Star Wars Galaxies: An Empire Divided - trailer

  Trailer Star Wars Galaxies: An Empire Divided to trwający niecałe półtorej minuty materiał wideo, który daje Ci przedsmak zabawy w uniwersum znanym ze słynnej filmowej trylogii.

 • Star Ocean: The Last Hope - trailer

  Trailer Star Ocean: The Last Hope to filmik, który wprowadza Cię w rzeczywistość świata gry. Masz okazję zobaczyć to zagładę Ziemi, a także poznać kalendarium istotnych dla ludzkości wydarzeń – od nawiązania kontaktu z obcymi cywilizacjami po eksperymenty z podróżami nadprzestrzennymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Fist of the North Star - trailer