Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Final Fantasy XIV

Kategoria: Trailery
Producent: Square Soft
Licencja: Licencja
Data dodania: 11 sierpień 2009, 11:45
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Trailer do Final Fantasy XIV

­

Final Fantasy XIV to gra MMORPG, która przenosi graczy do wirtualnego świata serii Final Fantasy. Jest to już drugie, po Final Fantasy XI, podejście Square Enix do przeniesienia świata gry do sieci i umożliwienia graczom rozgrywki online. Gra ma ukazać się zarówno na PC, jak i na PS2. Możliwe jest także wydanie Final Fantasy XIV na Xbox 360, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Data premiery została zapowiedziana na 2010 rok i miejmy nadzieję, że pracą nad grą się nie przesuną.

­

Na razie dostępnych jest kilka materiałów, z których gracze mogą czerpać informacje odnośnie gry, a jednym z nich jest trailer z Final Fantasy 14 prezentujący bardzo szybko zarys najnowszej odsłony serii. Widać na nim, że tytuł będzie się znacznie różnił od Final Fantasy XI, a akcja gry ma rozgrywać się w bardziej nowoczesnym świecie, z maszynami latającymi włącznie.

­

Jeśli jesteś ciekaw jak będzie prezentować się gra to obejrzyj najnowszy Final Fantasy 14 trailer, który jest dostępny poniżej.


­

Podobne

 • Final Fantasy XIII - trailer

  Trailer Final Fantasy XIII to pokazany na targach E3 pierwszy materiał wideo z nachodzącej gry fabularnej Square-Enix.

 • Final Fantasy XIII - gameplay

  Gameplay Final Fantasy XIII to dość krótki filmik z gry, który jednak pokazuje Ci to, co stanowi sól rpg – walkę.

 • Dawn of Fantasy - Trailer

  Trailer Dawn of Fantasy ukaże Ci nadchodzący tytuł rts.

 • BlizzCon Final Maps do Starcraft

  Zestaw map (BlizzCon Final) do gry Starcraft.

 • Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim - trailer

  W oczekiwaniu na premierę gry, warto obejrzeć trailer do Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim, na którym widać jak gra ma się prezentować i na czym ma polegać. Zadaniem graczy będzie przetrwanie i rozbudowa swojej „osady”, a także walka z najróżniejszymi postaciami, jak np. wilkołakami, czy olbrzymami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Final Fantasy XIV