Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fiesta Online Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Outspark
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10 maj 2009, 13:21
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 142

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Fiesta Online Trailer

Prezentujemy oficjalny trailer gry mmorpg Fiesta!

Fiesta to gra mmorpg, która zabiera Cię do krainy fantasy. Eksploruj świat, rozwijaj swą postać, wykonuj questy, zabijaj potwory. Czeka na Ciebie potężny świat do eksploracji. A to wszystko całkowicie za darmo. Wystarczy tylko pobrać klienta gry i zarejestrować się.

­

Podobne

 • CHAMPIONS ONLINE – trailer

  Champions Online to sieciowa gra akcji, której premiera zaplanowana jest na ostatni kwartał 2009 roku.

 • Dragonica Online

  Trailer gry mmorpg Dragonica Online to trwający niemal dwie i pół minuty materiał wideo, którego zadaniem jest zaprezentowanie Ci tej zabawy.

 • DarkFall Online - trailer

  Trailer DarkFall Online to trwający ponad dwie minuty materiał reklamowy tej płatnej gry z gatunku mmorpg. Zobaczysz na nim oprawę audiowizualną produkcji, eksplorację świata, a także używanie wielkich bestii do jazdy i interakcji gracza z otoczeniem.

 • Allods Online

  Trailer Allods Online to trwający niemal cztery minuty materiał wideo, wprowadzający w atmosferę tej gry mmorpg.

 • Need For Speed World Online - trailer

  Trailer Need For Speed World Online to króciutki, trwający ledwie trzydzieści cztery sekundy materiał wideo, który daje Ci pojęcie o klimacie w nadchodzącej wyścigowej grze sieciowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Fiesta Online Trailer