Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Field Ops

Kategoria: Trailery
Producent: Digital Reality
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 sierpień 2009, 13:13
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Trailer do Field Ops

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dxCm_9vadO8&hl=pl&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/dxCm_9vadO8&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Field Ops to gra będąca połączeniem dwóch zazwyczaj odrębnie występujących typów gier, a mianowicie RTS i FPS. Twórcą gry jest Digital Reality, który finalną wersję swojego projektu planuje wydać już we wrześniu 2009 roku, oczywiście na komputery osobiste. W oczekiwaniu na premierę gry warto obejrzeć najnowszy trailer z Field Ops, który doskonale przedstawia jak będzie prezentować się ta gra i wspomniany, dość oryginalny, model gry.  Ważne, że Field Ops trailer pokazuje nie tylko intro, ale również gameplay z gry, dzięki czemu gracze mają możliwość zobaczyć jak szybko i sprawnie możliwe jest przejście z systemu gry strategicznej, na grę akcji, oraz jak będzie prezentować się finalna wersja Field Ops.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Field Ops