Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Fallout 3: Point Lookout

Kategoria: Trailery
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05 sierpień 2009, 11:01
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 11

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Trailer do Fallout 3: Point Lookout

­

Fallout 3: Point Lookout to już czwarty dodatek do jednej z najlepszych gier cRPG ostatnich lat – Fallout 3. Tym razem akcja gry przenosi graczy do parku Point Lookout w Maryland, który jest pokryty przez liczne bagna i gdzie gracz będzie musiał zmierzyć się z przerażającymi przeciwnikami. Fallout 3: Point Lookout na razie został wydany na PC i Xbox 360, a wersja na PS3 powinna ukazać się wkrótce.

­

By dowiedzieć się więcej informacji odnośnie tego dodatku należy obejrzeć poniższy trailer z Fallout 3: Point Lookout, który doskonale pokazuje mroczny i tajemniczy klimat najnowszego dodatku. Można się z niego dowiedzieć również, że gra ta skierowana jest raczej do starszych graczy ze względu na przemoc, która w niej występuje. Pełny opis gry Fallout 3: Point Lookout dostępny jest na naszej stronie.


­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Fallout 3: Point Lookout