Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Fallout 3: Operation Anchorage

Kategoria: Trailery
Producent: Bethesda Softworks
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05 sierpień 2009, 11:28
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 5

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Trailer do Fallout 3: Operation Anchorage

­

Fallout 3: Operation Anchorage to pierwszy dodatek do Fallout 3, który został wydany w styczniu 2009 roku. Dodatek dostępny jest dzięki usłudze Games for Windows LIVE, a jego download kosztuje ok. 10$. Operation Anchorage ukazał się na razie tylko na PC, oraz Xbox 360. Posiadacze PS3 niestety wciąż muszą czekać na jego wydanie, gdyż data premiery jest wciąż odkładana na późniejszy termin.

­

Jeśli chcesz zobaczyć jak prezentuje się gra przed zakupem to obejrzyj trailer z Fallout 3: Operation Anchorage, który prezentuje zarówno świat, gdzie toczona będzie walka, jak i sam gameplay. Widać na nim, że dodatek stawia bardziej na rozgrywkę typową dla gier akcji i jest skierowany do starszych graczy. Pełny opis gry Fallout 3: Operation Anchorage znajdziesz na naszym portalu.


­

Podobne

 • Fallout 3: Operation Anchorage

  Kody do gry Fallout 3: Operation Anchorage to świetne ułatwienie zabawy dla każdego, kto ma problemy z ukończemien gry. Podane poniżej kody Fallout 3: Operation Anchorage możesz wprowadzić w każdej chwili.

 • Fallout: New Vegas - trailer

  Trailer Fallout: New Vegas filmik będący zapowiedzią kontynuacji serii Fallout.

 • ArmA II: Operation Arrowhead - trailer

  Trailer ArmA II: Operation Arrowhead to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, który jest zarazem, pierwszą filmową zajawką nadchodzącego rozszerzenia do ciepło przyjętej gry akcji. Obejrzyj ten trailer ArmA II: Operation Arrowhead , aby poczuć klimat nadchodzącej walki.

 • Operation Flashpoint 2: Dragon Rising Trailer

  Oczekując na premierę tego tytułu warto obejrzeć trailer z Operation Flashpoint: Dragon Rising Postal, który prezentuje w przybliżeniu możliwości tej wspaniałej gry.

 • Operation Flashpoint: Red River - trailer

  Trailer gry Operation Flashpoint: Red River to zwiastun trzeciej części popularnej serii taktycznych gier akcji. Mamy tu okazję przenieść się do Tadżykistanu w roku 2013


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Fallout 3: Operation Anchorage