Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Eufloria - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Dyson
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 03 listopad 2009, 00:16
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 20

Brak

Opis dodatku - Eufloria - trailer

Oficjalny trailer gry Eufloria ukazuje C, jak wygląda ta niezwykła strategia w praktyce. Zobaczysz tu drzewka, które rozrzucają nasionka po wzroście, zaś ich nadmiarem klonizują klejne asteroidy. Trailer Eufloria pokazuje Ci oprawę audiowizualną tej produkcji oraz sposoby kolonizacji nowych drzewek.

Jeśli zainteresuje Cię ten filmik, z pewnością ucieszy Cię wieść, że na naszych stronach dostępna jest wersja demo Eufloria. Warto zapoznać się z tą dośc nietypową gra, ponieważ mimo porstej grafiki potrafi przyciągnąć do ekranu na długie godziny. Bardziej szczegółowo tytuł ten pokazuje gameplay Eufloria, ktry również znajdziesz na naszych stronach. Zapraszamy do obejrzenia. ­­­

Podobne

 • Eufloria - Gameplay

  Gameplay z gry Eufloria to filmik pokazujący Ci przez ponad siedem minut,jak wygląda rozgrywka w praktyce.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Eufloria - trailer