Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Empire: Total War – The Warpath

Kategoria: Trailery
Producent: Creative Assembly
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 październik 2009, 10:46
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Trailer do Empire: Total War – The Warpath

Empire: Total War – The Warpath to tworzona przez Creative Assembly gra strategiczna, będąca oficjalnym dodatkiem do Empire: Total War, który został wydany jakiś czas temu. Tym razem dodatek oferuje nową kampanię, rozgrywaną w Ameryce Północnej, gdzie połączone plemiona Indian, sterowane przez gracza, będą musiały stawić opór kolonizatorom.

Ponieważ do premiery dodatku zostało jeszcze trochę czasu, to warto obejrzeć trailer do Empire: Total War – The Warpath, który prezentuje nie tylko filmowe wstawki z gry, ale także gameplay. Empire: Total War – The Warpath  trailer przedstawia najważniejsze informacje o fabule gry, opatrzone doskonałym komentarzem, a znaleźć możecie go poniżej. ­

Podobne

 • Shogun: II Total War - Trailer

  Trailer Shogun: 2 Total War to filmik wprowadzający w klimat bitew w feudalnej Japonii – polecamy każdemu miłośnikowi strategii

 • Shogun: 2 Total War - trailer

  Trailer do Shogun: 2 Total War to trwający ponad minutę materiał wideo, który jest pierwszym zwiastunem gry. Niestety, nie pokazuje on samej rozgrywki, a jedynie wprowadza w klimat XVI-wiecznej Japonii.

 • Napoleon: Total War - Trailer

  Trailer Napoleon: Total War ukazuje Ci nadchodzącą strategię

 • Napoleon: Total War Gameplay

  gameplay Napoleon: Total War ukazuje Ci nadchodzącą strategię…

 • Medieval II: Total War Patch 1.2 - 1.3 PL

  Patch aktualizujący grę Medieval 2: Total War z wersji 1.02 do wersji 1.03. Łatka dodaje kompatybilność podstawowej wersji gry z pierwszym oficjalnym dodatkiem - Królestwa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Empire: Total War – The Warpath