Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dungeon Siege 3 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Obsydian Entertainment
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 06 wrzesień 2010, 13:58
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Dungeon Siege 3 - trailer

Trailer Dungeon Siege 3 to pierwszy materiał z nadchodzącej produkcji, która przeniesie graczy do świata fantasy. Niestety, sama rozgrywka nie jest tu pokazana, mamy tylko trwające niecałą minutę klimatyczne wprowadzenie do świata zabawy. Więcej informacji na temat tej produkcji znajduje się na osobnej stronie naszego portalu i radzimy tam zajrzeć, aby poznać lepiej ten tytuł.  Dungeon Siege 3 może okazać się jedną z najciekawszych produkcji 2011 roku, zaś wś­ród jego licznych zalet można wymienić nieliniową fabułę oraz mnóstwo postaci do wyboru. Nie zabraknie także trybu kooperacji dla maksymalnie czterech graczy.­

Podobne

 • Dungeon Siege II Trailer 2

  Kolejny trailer do gry Dungeon Siege II - tym razem z targów E3, które odbyły się w 2005 roku.

 • Dungeon Siege III – Gameplay

  Film wideo pokazujący niektóre elementy rogrywki w trzeciej części Dungeon Siege

 • Dungeon Siege II Trailer 1

  Pierwszy zwiastun prezentujący grę Dungeon Siege II. Na filmiku możemy zobaczyć świat gry oraz bohaterów oraz postacie z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć.

 • Spolszczenie do Dungeon Siege II

  Plik spolszczający grę Dungeon Siege II - jest to spolszczenie kinowe czyli lokalizacji podlegają tylko napisy.

 • Kody do Dungeon Siege II

  Kody do Dungeon Siege II. Podczas gry wciskamy ENTER oraz "+" i kod. Aby deaktywować kod,powtarzamy procedurę, zamieniając "+" na "-".


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dungeon Siege 3 - trailer