Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Duke Nukem Forever - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Gearbox Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 13 wrzesień 2010, 14:09
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Duke Nukem Forever - trailer

­Trailer Duke Nukem Forever to pierwsza zajawka filmowa produkcji, na którą fani Księcia czekają od lat. Mamy tu okazję zobaczyć tytułowego bohatera, oddającego się ćwiczeniom i wspominającego – prawdopodobnie – odbyte walki. Jak widać na migawkach, przeciwnicy byli krwiożerczymi obcymi. Duke szykuje się do kolejnej znimi bitwy – jednak nie zobaczymy jej na tym filmiku. Pozostaje tylko czekać na kolejne materiały z tej produkcji, które z pewnością już wkrótce ujrzą światło dzienne. Więcej o grze na sąsiedniej stronie naszego portalu – zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem tej produkcji

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Duke Nukem Forever - trailer