Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragon Age - Przebudzenie - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: BioWare
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 marzec 2010, 14:24
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - Dragon Age - Przebudzenie - trailer

­Trailer Dragon Age – Przebudzenie to materiał filmowy reklamujący oficjalny dodatek do jednej z najlepszych – o ile nie najlepszej - gry rpg ostatnich lat. Trwa on niecałe dwie minuty i pozwoli Ci na zapoznanie się z klimatem tej produkcji, a także ujrzenie niebezpieczeństw, jakie czyhają na śmiałków podczas przygody. Jeśli grałeś w podstawkę, z pewnością ten trailer Dragon Age – Przebudzenie wzbudzi Twoje zainteresowanie. Niestety, nie jest to rozszerzenie darmowe. Na osobnej stronie naszego portalu znajdziesz opis tej produkcji – jeśli spodobał Ci się ten filmik, zajrzyj tam, by dowiedzieć się więcej na jej temat!

Podobne

 • Dragon Age - Przebudzenie - gameplay

  Gameplay Dragon Age – Przebudzenie to dłuższy, trwający ponad sześć minut filmik, który zaprezentuje Ci, jak prezentuje się dodatek do Dragon Age w praktyce.

 • Videorecenzja Dragon Age: Origins

  Videorecenzja gry Dragon Age:Początek. Plusy i minusy, opis funkcji i gameplay'a gry, a także wiele, wiele innych ciekawych uwag, to wszystko co czeka Cię w trakcie oglądania videorecenzji Dragon Age: Origins.

 • Dragon Age 2 - trailer

  Pierwszy zwiastun z zapowiedzianej na 2011 rok drugiej część jednego z najlepszych RPG. Dragon Age 2 trailer prezentuje scenę walki głównego bohatera, którym przyjdzie nam grać w najnowszym wydaniu gry.

 • Dragon Age: Początek Trailer

  Już teraz pierwszy nieoficjalny Dragon Age Początek trailer. Wideo do muzy pasuje wręcz bosko czasami aż ciarki przechodzą.

 • Dragon Age: Początek (v.1.02 ) - patch

  Patch do Dragon Age: Początek to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry. Patch Dragon Age: Początek wprowadza wiele istotnych zmian, bez których nie obejdzie się żaden miłośnik tego tytułu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dragon Age - Przebudzenie - trailer