Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dragon Age: Początek Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: BioWare Corporation
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 03 lipiec 2009, 10:00
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 11

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Dragon Age: Początek Trailer

­

Już teraz pierwszy nieoficjalny Dragon Age Początek trailer. Wideo do muzy pasuje wręcz bosko czasami aż ciarki przechodzą. Nic dodać, nic ująć- gra będzie boska! Ścieżka dzwiękowa Marlina Mansona połączona z bardzo dobrą grafiką po prostu wymiata. Dragon Age Początek prezentuje dobry film wprowadzający do świata Dragon Age: Początek. Świata, który robi coraz większe i większe wrażenie. Gra, która żyje: przez ponad 2 lata od daty premiery będzie wydawać dodatki i elementy, które sprawią, że świat Dragon Age stanie się jeszcze bogatszy i rozleglejszy. Gra podstawowa to tylko początek! Już wkrótce szeroką rzeką popłyną do Ciebie nowe elementy i misje Dragon Age. Zachęcam do obejrzenia Dragon Age Origins screens, które momentami zabierają dech w piersiach. Czas trwania 7:35

Podobne

 • Dragon Age: Początek (v.1.02 ) - patch

  Patch do Dragon Age: Początek to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry. Patch Dragon Age: Początek wprowadza wiele istotnych zmian, bez których nie obejdzie się żaden miłośnik tego tytułu

 • Trailer do Dragon Age: Początek

  Najnowszy trailer przedstawiający grę Dragon Age: Początek

 • Gameplay Dragon Age: Początek

  Gameplay gry Dragon Age: Początek. Zobacz plusy i minusy gry, najciekawsze fukncje, a także świat rozgrywki. Zobacz Dragon Age: Origins gameplay.

 • Dragon Age: Początek - kody

  Kody do Dragon Age: Origins / Dragon Age: Początek

 • Videorecenzja Dragon Age: Origins

  Videorecenzja gry Dragon Age:Początek. Plusy i minusy, opis funkcji i gameplay'a gry, a także wiele, wiele innych ciekawych uwag, to wszystko co czeka Cię w trakcie oglądania videorecenzji Dragon Age: Origins.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dragon Age: Początek Trailer

dodał: ~mate , 17.01.2010

z czego sięgnąć dragon age