Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DOFUS - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Ankama
Licencja: Licencja
Data dodania: 11 grudzień 2009, 08:25
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - DOFUS - trailer

­Trailer Dofus to filmik, który ukazuje Ci świat tej gry mmorpg. Trwający ponad minutę materiał video ukazuje oryginalną, ładnie wyglądającą oprawę graficzną, a także fragmenty zaczerpnięte prosto z gry. Trailer Dofus pokaże Ci także, jak prezentuje się walka grupy sterowanych przez graczy bohaterów z potworami oraz używanie magii. Dokładniej grę ukaże Ci znajdujący się na naszych stronach gameplay Dofus. Mamy także obszerny opis tego mmorpga. Zobacz go, nim zdecydujesz się na ściągnięcie darmowego klienta gry, która z pewnością zalicza się do jednej z ciekawszych produkcji na rynku tego typu zabaw.

Podobne

 • DOFUS - gameplay

  Gameplay Dofus to filmik ukazujący Ci rozgrywkę w tej produkcji.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: DOFUS - trailer