Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Diablo III - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Blizzard Entertainment
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 14 wrzesień 2009, 14:21
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Diablo III - trailer

Trailer Diablo III to filmik zapowiadający długo wyczekiwaną odsłonę najlepszej serii gier RPG wszech czasów. Na Diablo III czekają tysiące fanów na całym świecie i bliski jest już dzień premiery tej gry. Niestety, zobaczymy na nim grę w akcji tylko przez moment, a większość tego materiału to filmik, będący prawdopodobnie częścią pełnej wersji gry. Dlatego też trailer do Diablo III pokazuje tylko ogólny klimat tego świata magii i miecza, zaś szczegóły odnośnie fabuły, mechaniki gry czy też możliwości sterowania postaci pozostają wciąż tajemnicą producenta.

Dla wszystkich tych, którzy czekają na trzecią odsłonę Diablo, ten trailer będzie z pewnością nie lada grat­ką. 

­
­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Diablo III - trailer