Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Deus Ex 3 - Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Eidos
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 30 październik 2009, 19:14
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Deus Ex 3 - Trailer

Trailer Deus Ex 3 to pierwszy zwiastun kontynuacji legendarnej serii gier akcji z elementami rpg, na którą to kontynuację fani czekają już ładnych parę lat. Niestety, trailer Deus Ex 3 jest podobny do informacji o fabule gry – czyli niczego zbytnio nie wyjaśnia.

Jeśli chcesz więc dowiedzieć się czegoś więcej na temat, przeczytaj naszą zapowiedź gry umieszczoną na osobnej stronie i czekaj na dalsze materiały. Gdy tylko wydawca zdecyduje się udostępnić cokolwiek, bądź pewien, ze znajdzie się to na naszych stronach. A do tego czasu pozostaje tylko cierpliwie czekać. Cóż innego możemy zrobić?

­

Podobne

 • Deus Ex - Kody

  Kody do Deus Ex to świetna pomoc dla wszystkich, którzy mają problemy ukończeniem pełnej wersji tej gry. Gdy wprowadzisz kody Deus Ex, gra stanie się znacznie łatwiejsza. Aby aktywizować cheaty przywołaj okno konsoli klawiszem tyldy [~} i wpisz:

 • Deus Ex: Human Revolution - gameplay

  Deus Ex: Human Revolution gameplay czyli krótki filmik na temat tego jak będzie wyglądać rozgrywka w trzeciej odsłonie.

 • Deus Ex - Patch

  Najnowszy patch do Deus Ex jest rzeczą niezbędną dla każdego posiadacza tego tytułu. Dlaczego? Optymalizuje on kod gry oraz likwiduje występujące w niej bugi, przez co zabawa staje się jeszcze lepsza.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Deus Ex 3 - Trailer