Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Demon's Souls - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: From Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 styczeń 2010, 14:05
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 28

Opis dodatku - Demon's Souls - trailer

­Trailer Demon’s Solus to trwający ponad trzy minuty materiał wideo, który prezentuje Ci wydaną wyłącznie na Playstation 3, mroczną grę akcji. Na tym filmiku zobaczysz jak prezentuje się świat gry, jakiego rodzaju przeciwników przyjdzie Ci zwalczać oraz da pojęcie o ogólnej oprawie audiowizualnej tej produckji. Ten trailer Demon’s Souls to nie jedyny materiał wideo z gry – mamy także gameplay z Demon’s Souls na stronach naszego portalu, który ukazuje bezpośrdenią akcję. Obejrzyj go koniecznie, jeśli rozważasz kupno tej produkcji. Mamy tez na naszych stronach szerszy opis tej gry – zapraszamy do zapoznania się z nim.

Podobne

  • Demon's Souls - gameplay

    Gameplay Demon’s Solus to trwający niemal jedenaście minut materiał wideo, który prezentuje Ci w akcji wydaną wyłącznie na Playstation 3, mroczną grę akcji.

  • Hunted: The Demon's Forge - trailer

    Trailer Hunted: The Demon's Forge to materiał wideo prezentujący nadchodzącą grę akcji. Jej premiera będzie mieć miejsce w 2011 roku, a czy warto czekać? Na to pytanie odpowiada poniższy filmik.

  • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

    Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

  • The Sims World's Adventure - trailer

    Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

  • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

    Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Demon's Souls - trailer