Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dead Space trailer

Kategoria: Trailery
Producent: EA Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06 lipiec 2009, 11:43
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 7

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Dead Space trailer

­

Dead Space to wspaniały survival horror, którego akcja toczy się potężnym statku ISHIMURA. Gra posiada wspaniały klimat, interesującą fabułę oraz niesamowitą oprawę audiowizualną, która w dużej mierze tworzy nastrój Dead Space. Niestety, wydawca – firma Electronic Arts – nie zdecydował się na udostępnienie dema, ani żadnych innych materiałów do Dead Space, których download można by zrobić. Aby więc przekonać się do tej gry, pozostaje Ci poczytać o niej, a przede wszystkim obejrzeć oficjalny trailer Dead Space, który robi duże wrażenie. Tak zresztą gra wygląda naprawdę, więc naprawdę zastanów się, czy nie zainwestować w nią i poznać tajemnicę, kryjąca się na dryfującym w kosmosie statku…­

Podobne

 • Dead Space Kody

  Jeżeli nie wiesz, czym jest gra Dead Space, możesz spojrzeć tutaj (link), gdzie sporo o niej piszemy.

 • Dead Space 2 PC Patch

  Patch Dead Space 2 wprowadza liczne ulepszenia do rozgrywki

 • Dead Space 2 - trailer

  Poniżej przedstawiamy ­Trailer do Dead Space 2. Jest to zwiastun prezentujący i promujący system gry multiplayer. Tak więc specjalnie dla fanów kooperacji producent postarał się i wypuścił właśnie o ten filmik, który kończy się dość niefortunnie.

 • Dead or Alive 4 - trailer

  Trailer Dead or Alive 4 to trwający ponad pięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci wszystkie występujące w grze postacie.

 • Dead or Alive 3 - trailer

  Trailer Dead Or Alive 3 to trwający niecałe cztery minuty materiał wideo, który zaprezentuje Ci wszystkie występujące w grze postacie oraz pokaże przykładowe walki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dead Space trailer