Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dead or Alive 4 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Team Ninja
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 29 styczeń 2010, 14:52
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Dead or Alive 4 - trailer

Trailer Dead or Alive 4 to trwający ponad pięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci wszystkie występujące w grze postacie. Nie zabraknie też widoku przykładowych walk i ciosów, jakimi dysponują. Ten trailer Dead or Alive 4 pozwoli Ci poczuć klimat całej rozgrywki, a jeśli ejsteć ciekaw, jak wygląda zabawa w praktyce, mamy na osobnej stronie gameplay z gry, który ukazuje Dead Or Alive 4 w akcji. Zajrzyj tam, jeśli rozważasz zakup tego tytułu, a nie jesteś pewien, czy Ci się on spodoba. Warto zaznaczyć, że gra ukazała się wyłącznie na Xbox 360.

Podobne

 • Dead or Alive 3 - trailer

  Trailer Dead Or Alive 3 to trwający niecałe cztery minuty materiał wideo, który zaprezentuje Ci wszystkie występujące w grze postacie oraz pokaże przykładowe walki.

 • Dead or Alive 3 - gameplay

  Gameplay Dead Or Alive 3 to trwający niecałe cztery minuty materiał wideo, który ukaże Ci tą rozgrywkę w praktyce.

 • Dead or Alive 4 - gameplay

  Gameplay Dead or Alive 4 to trwający ponad osiem minut materiał wideo, który pokaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w praktyce.

 • I AM ALIVE – trailer

  Prezentowany poniżej trailer gry I AM ALIVE przedstawia zbliżającą się grę o tym samym tytule.

 • Dead Space trailer

  Oficjalny trailer Dead Space, który robi duże wrażenie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dead or Alive 4 - trailer