Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dark Orbit - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Bigpoint
Licencja: Licencja
Data dodania: 02 listopad 2009, 22:50
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Dark Orbit - trailer

­Trailer Dark Orbit ukazuje Ci w praktyce tą darmową grę kosmiczną, której pełniejszy opis znajdziesz na osobnej stronie naszego portalu. Trzeba przyznać, że jak na darmową grę przez przeglądarkę wygląda ona całkiem nieźle. Jak ukaże Ci trailer Dark Orbit, możesz tu toczyć bitwy przy udziale statków kosmicznych, w których musisz popisać się zdolnościami strategicznymi.

Darmowa gra Dark Orbit dostępna jest po polsku. Nie musisz tu uiszczać żadnych stałych opłat, wystarczy tylko przeglądarka stron internetowych. Nie zwlekaj więc, dołącz do gry u zacznij drogą ku sławie. W Dark Orbit czeka na Ciebie olbrzymi świat do eksploracji! ­

­

Podobne

 • Perfect Dark - triler

  Trailer Perfect Dark to pierwszy materiał wideo z gry. Choć trwa on zaledwie jedną minutę, to dla wszystkich oczekujących na tą pozycję i tak będzie łakomym kąskiem. Jeśli jesteś taką osobą, obejrzyj trailer Perfect Dark, by dowiedzieć się, co czeka Cię podczas rozgrywki.

 • Dark Void - trailer

  Trailer Dark Void to trwający ponad minutę materiał wideo, któ-rego celem jest wprowadzenie Cię w klimat tej dynamicznej gry akcji, osadzonej w alternatywnej rzeczywistości, do której trafia pilot samolotu wraz ze swoją przyjaciółką.

 • Alone in The Dark Kody

  Alone In the Dark to świetna, klimatyczna przygoda, która nie starzeje się z upływem lat.

 • Alone in the Dark 2 - kody

  Alone in the Dark 2 to świetny, klimatyczny survival horror, który nie starzeje się mimo upływu lat.

 • Drakensang: The Dark Eye - patch

  Pobierz najnowszy patch do Drakensang: The Dark Eye za darmo i uaktualnij ją w ten sposób do najnowszej wersji. Jeśli chcesz by Twoje przygody w wirtualnym świecie Aventurii były owocne to darmowy Drakensang: The Dark patch jest właśnie dla Ciebie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dark Orbit - trailer

dodał: ~norbi909 , 14.11.2009

kto ma na płycie dark orbit?powiedzieś kto JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!