Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DarkFall Online - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Aventurine
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 luty 2010, 12:11
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Opis dodatku - DarkFall Online - trailer

­Trailer DarkFall Online to trwający ponad dwie minuty materiał reklamowy tej płatnej gry z gatunku mmorpg. Zobaczysz na nim oprawę audiowizualną produkcji, eksplorację świata, a także używanie wielkich bestii do jazdy i interakcji gracza z otoczeniem. Trailer DarkFall Online nie ukaże Ci samej rozgrywki, ale mamy na naszych stronach gameplay z zabawy, dzięki któremu zobaczysz, jak wygląda ten tytuł w praktyce. Uprzedzamy jednak, że nie ma polskiej edycji tej gry, musisz więc znać język angielski, aby stać się jednym z graczy Darkfall Online. Opłata za zabawę uzależniona jest od długości abonamentu.

Podobne

 • DarkFall Online - gameplay

  Gameplay DarkFall Online to materiał wideo, jaki stworzony został podczas grania w ten tytuł. Zobaczysz na nim niemal każdy aspekt zabawy – od eksploracji świata po walkę z użyciem broni dystansowej i ręcznej.

 • CHAMPIONS ONLINE – trailer

  Champions Online to sieciowa gra akcji, której premiera zaplanowana jest na ostatni kwartał 2009 roku.

 • Dragonica Online

  Trailer gry mmorpg Dragonica Online to trwający niemal dwie i pół minuty materiał wideo, którego zadaniem jest zaprezentowanie Ci tej zabawy.

 • Allods Online

  Trailer Allods Online to trwający niemal cztery minuty materiał wideo, wprowadzający w atmosferę tej gry mmorpg.

 • Need For Speed World Online - trailer

  Trailer Need For Speed World Online to króciutki, trwający ledwie trzydzieści cztery sekundy materiał wideo, który daje Ci pojęcie o klimacie w nadchodzącej wyścigowej grze sieciowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: DarkFall Online - trailer