Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Darkest of Days - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: 8monkey Labs
Licencja: Licencja
Data dodania: 14 wrzesień 2009, 12:33
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Darkest of Days - trailer

Darkest of Days to gra akcji z widokiem FPP wydana we wrześniu tego roku przez studio 8Monkey Labs. Gra pozwala na rozegranie wielu misji w różnych epokach historycznych, dzięki czemu gracz ma możliwość walczyć m.in. w oddziałach generała Custera, jak i w realiach całkiem współczesnych, a mianowicie podczas II wojny światowej.  

Warto obejrzeć trailer do Darkest of Days, który pokazuje główne zalety gry, do których zalicza się przede wszystkim świetna oprawa audiowizualna. Darkest of Days trailer, który jest dostępny poniżej, prezentuje zarówno te misje, toczone w odległej przeszłości, jak i te bardziej współczesne, dlatego warto go obejrzeć.  
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WeRX3J7lzWg&hl=pl&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/WeRX3J7lzWg&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

Podobne

 • Kody do Darkest of Days

  Darkest of Days to debiutant na rynku gier, jeśli chodzi o strzelanki, który przenosi graczy w czasie i pozwala na rozegranie licznych i tragicznych bitew z dziejów świata.

 • 6 days in Fallujah - trailer

  Trailer gry Six Days In Fallujah to filmowy zwiastun nadchodzącej gry akcji, która bazowana jest na bitwie o Faludżę podczas wojny w Iraku.

 • Kane & Lynch 2: Dog Days

  Trailer Kane and Lynch 2: Dog Days to materiał wideo, który jest pierwszym zwiastunem nadchodzącej gry.

 • Trailer do Evil Days of Luckless John

  Trailer do Evil Days of Luckless John

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Darkest of Days - trailer