Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dark Void - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Airtight Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 03 luty 2010, 18:11
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 15

Opis dodatku - Dark Void - trailer

­Trailer Dark Void to trwający ponad minutę materiał wideo, któ-rego celem jest wprowadzenie Cię w klimat tej dynamicznej gry akcji, osadzonej w alternatywnej rzeczywistości, do której trafia pilot samolotu wraz ze swoją przyjaciółką. Ten oficjalny trailer Dark Void ukaże Ci głównego bohatera, jego przeciwników oraz da ogólne pojęcie o oprawia audiowizualnej tej produkcji. Jeśli spodoba Ci się ten filmik, mamy dla Ciebie wersję demo Dark Void na naszych stronach. Znajduje się przy niej również szerszy opis tej produkcji. . Oczywiście możesz pobrać demo całkowicie za darmo.

Podobne

 • Dark Void - patch

  Patch Dark Void to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza gry, który posiada kartę graficzna marki GeForce. Ten patch Dark Void przeznaczony jest wszystkich graczy, którzy mają pudełkową wersję gry. Jeśli jesteś jednym z nich, pobierz i zainstaluj patch.

 • Dark Void - gameplay

  Gameplay Dark Void to trwający nieco ponad dwie minuty filmik ukazujący ten tytuł w akcji. Będziesz miał okazję zobaczyć tu sterowanego przez gracza bohatera, który przemierza alternatywny, zamieszkiwany przez wrogą, obcą rasę świat.

 • Perfect Dark - triler

  Trailer Perfect Dark to pierwszy materiał wideo z gry. Choć trwa on zaledwie jedną minutę, to dla wszystkich oczekujących na tą pozycję i tak będzie łakomym kąskiem. Jeśli jesteś taką osobą, obejrzyj trailer Perfect Dark, by dowiedzieć się, co czeka Cię podczas rozgrywki.

 • Dark Orbit - trailer

  Trailer Dark Orbit ukazuje Ci w praktyce tą darmową grę kosmiczną, której pełniejszy opis znajdziesz na osobnej stronie naszego portalu.

 • Alone in The Dark Kody

  Alone In the Dark to świetna, klimatyczna przygoda, która nie starzeje się z upływem lat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dark Void - trailer