Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dante's Inferno Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Visceral Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 listopad 2009, 10:45
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5

Opis dodatku - Dante's Inferno Trailer

Dante’s Inferno to gra akcji z widokiem TPP, która ma być luźno oparta na znakomitej książce „Boska Komedia”, a która tworzona jest przez studio Visceral Games, przy współpracy z EA. W grze wcielamy się w niejakiego Dantego, który próbuje uratować swoją ukochaną i wydostać jej duszę z piekła. Na naszej drodze staje 9 ciężkich misji, w których przyjdzie nam się zmierzyć z najgorszymi potworami, które skrywają piekielne czeluście, co zresztą prezentuje dostępny już trailer gry Dante’s Inferno. Premiera tej pozycji została wyznaczona na luty 2010, dlatego warto, w miedzy czasie obejrzeć poniższy Dante’s Inferno trailer, który ujawnia więcej szczegółów odnośnie tego tytułu. ­

Podobne

 • Dante's Inferno gameplay

  Gameplay do Dante's Inferno

 • Dante's Inferno - kody

  Kody Dante’s Inferno w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Nie ma żadnych trików, które dałyby nieśmiertelność naszemu protagoniście lub eliminowałyby wrogów.

 • Devil May Cry 3: Dante's Awakening - trailer

  Trailer Devil May Cry 3 to trwający niecałe cztery minuty filmik, jaki zaprezentowano w 2004 roku na targach E3. Pokazuje on świat gry, w którym przyjdzie CI sterować bohaterem imieniem Dante lub jego bratem Vergilem – ta druga opcja możliwa jest tylko w wersji na PC.

 • Devil May Cry 3: Dante's Awakening - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 3 to trwający niemal dziewięć minut materiał wideo, który ukaże Ci, jak wygląda rozgrywka. Zobaczysz tu możliwości Twego bohatera, na którego drodze stają różnej maści demoniczni przeciwnicy.

 • Devil May Cry 3: Dante's Awakening - patch

  Patch Devil May Cry 3 to łatka dla każdego posiadacza tego tytułu. Plik ma 34 MB i możesz ściągnąć go za darmo z naszych stron. Ten patch Devil May Cry 3 nosi numer v 1.3.0 i optymalizuje grę, a nadto wprowadza do niej kompatybilność przy używaniu jej na systemie Windows Vista.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Dante's Inferno Trailer