Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crysis 2 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Crytek Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11 styczeń 2010, 22:25
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Crysis 2 - trailer

­Trailer Crysis 2 to pierwszy materiał wideo dotyczący gry. Niestety, jest to dość krótki, trwający minutę filmik, która za wiele nie ukazuje. Zobaczymy tu odpryski szkła, w których odbijają się bliżej niezidentyfikowane katastrofy i zamieszki – może to tytułowy kryzys? Choć ten trailer Crysis 2 nie pokazuje nam samej gry, to polecamy drugi filmik z Crysis 2 dostępny na naszych stronach. To prezentacja nowego silnika tego tytułu, który ukazuje, jak będzie wyglądac oprawa wizualna nadchodzącego tytułu. Czy będziemy mieli kolejny hit? Przekonamy się o tym już w 2010 roku.

Podobne

 • Crysis Trailer Tech Demo

  Filmik demonstrujący możliwości silnika graficznego gry Crysis.

 • Crysis Trailer Tech Demo 2

  Drugi filmik demonstrujący możliwości silnika graficznego gry Crysis.

 • Crysis Trailer HD

  Zobacz zwiastun w HD promujący grę Crysis.

 • Crysis: Warhead - kody

  masz problem z tym, aby przejść Crysis: Warhead? Kody do Crysis: Warhead sprawia, że to zdanie będzie znacznie łatwiejsze. Wystarczy znać kilka kodów i zabawa jest dużo przedniejsza.

 • Crysis Patch 1.2.1

  Patch aktualizuje grę Crysis do wersji 1.2.1 przed zainstalowaniem tej poprawki gra Crysis musi być zaktualizowana do wersji 1.2.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Crysis 2 - trailer