Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crackdown 2 Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Microsoft Games Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 30 listopad 2009, 13:39
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Crackdown 2 Trailer

Trailer Crackdown 2 to filmik reklamowy, który zapowiada sequel udanej gry akcji. Niestety, tytuł ten ukaże się wyłącznie na Xbox 360 i nie są planowane jego konwersje na inne platformy. Poniższy trailer Crackdown II ukaże Ci możliwości graficzne produkcji oraz pokaże jej animacje i efekty specjalne. Trzeba przyznać, że filmik robi wrażenie. I jest to ledwie zapowiedź tego, co czeka nas podczas rozgrywki. Premiera Crackdown 2 będzie miała miejsce w maju 2010 roku. Miłośnicy takich tytułów jak pierwszy Crackdown czy Prototype powinni już zacząć odkładać na niego pieniądze. Ale czy gra okaże się hitem, to pokaże czas.

Podobne

 • Crackdown 2 Gameplay

  Gameplay Crackdown 2 to króciutki filmik ukazujący animację postaci.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Crackdown 2 Trailer