Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Counter-Strike: Source - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Valve Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 luty 2010, 11:41
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Counter-Strike: Source - trailer

­Trailer Counter-Strike: Source to trwający prawie dwie minuty zwiastun wideo tej produkcji, który reklamuje poszerzoną wersję najsłynniejszej strzelaniny świata. Na tym filmiku zobaczysz między innymi przemierzanie lokacji, używanie różnorakich broni, a także poznasz możliwości nowego silnika, jaki użyto do produkcji gry. Zwie się on Source i stąd tez podtytuł tej produkcji. Trailer Counter-Strike: Source nie pokazuje wszystkich aspektów gry. Ukazuje je gameplay, który mamy na sąsiedniej stronie naszego portalu. Mamy także większy opis produkcji – przeczytaj go, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat gry. Niestety, nie istnieje je wersja demo tego tytułu.

Podobne

 • Counter-Strike: Source - gameplay

  Gameplay Counter-Strike: Source to trwający ponad dziesięć minut filmik, który ukazuje Ci tą produkcję w praktyce.

 • Counter-Strike: Condition Zero - kody

  Kody do Counter-Strike: Condition Zero to użytezne sztuczki, dzięki którym będziesz mógł praktcyznie wszystkiego w grze dokonać. Cheats Counter-Strike: Condition Zero wprowadzisz naciskając tyldę.

 • Counter-Strike: Condition Zero - trailer

  Trailer Counter-Strike: Condition Zero to oficjalny zwiastun tego rozszerzenia do popularnej strzelaniny sieciowej. Trwa on nieco ponad minutę i pokazuje Ci, czego możesz spodziewać się po tej produkcji.

 • Half-Life: Counter-Strike - kody

  Half-Life: Counter-Strike cheats to zbiór użytecznych oszustw, które pomogą Ci podczas gry.

 • Counter-Strike: Condition Zero - gameplay

  Gameplay Counter-Strike: Condition Zero to trwający ponad cztery minuty materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się to rozszerzenie do popularnej sieciowej strzelaniny w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Counter-Strike: Source - trailer