Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Counter-Strike: Condition Zero - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Turtle Rock Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 luty 2010, 13:38
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 5

Opis dodatku - Counter-Strike: Condition Zero - trailer

­Trailer Counter-Strike: Condition Zero to oficjalny zwiastun tego rozszerzenia do popularnej strzelaniny sieciowej. Trwa on nieco ponad minutę i pokazuje Ci, czego możesz spodziewać się po tej produkcji. Zobaczysz tu obydwie drużyny – zarówno terrorystów, jak i komandosów, ujrzysz jak prezentuje się oprawa audiowizualna całości oraz zobaczysz kilka przykładowych map z trybu singlowego i multiplayerowego. Trailer Counter-Strike: Condition Zero nie pokazuje gry w akcji – mamy jednak filmik prezentujący rozgrywkę w praktyce. Znajdziesz go na sąsiedniej stronie naszego portalu. A jeśli masz już ten tytuł, z pewnością przydadzą Ci się kody do gry, które znajdziesz również na www.pobierz.pl

Podobne

 • Counter-Strike: Condition Zero - kody

  Kody do Counter-Strike: Condition Zero to użytezne sztuczki, dzięki którym będziesz mógł praktcyznie wszystkiego w grze dokonać. Cheats Counter-Strike: Condition Zero wprowadzisz naciskając tyldę.

 • Counter-Strike: Condition Zero - gameplay

  Gameplay Counter-Strike: Condition Zero to trwający ponad cztery minuty materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się to rozszerzenie do popularnej sieciowej strzelaniny w praktyce.

 • Condition Zero

  Counter-Strike: Condition Zero to 19 nowych scenariuszy do CS.

 • Counter-Strike: Source - trailer

  Trailer Counter-Strike: Source to trwający prawie dwie minuty zwiastun wideo tej produkcji, który reklamuje poszerzoną wersję najsłynniejszej strzelaniny świata.

 • Counter-Strike: Source - gameplay

  Gameplay Counter-Strike: Source to trwający ponad dziesięć minut filmik, który ukazuje Ci tą produkcję w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Counter-Strike: Condition Zero - trailer