Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Condemned 2: Bloodshot - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Monolith Productions
Licencja: Licencja
Data dodania: 19 luty 2010, 11:12
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 23

Opis dodatku - Condemned 2: Bloodshot - trailer

­Trailer Condemned 2: Bloodshot to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zwiastunem tej mrocznej zabawy. Ze względu na klimat polecamy obejrzenie go wyłącznie pełnoletnim graczom. Ten trailer Condemned 2: Bloodshot jest świetnym materiałem dla każdego, kto rozważa zakup tej wydanej wyłącznie na konsolę produkcji. Ukazuje on oprawę audiowizualną tego tytułu i pozawala ocenić mechanikę gry. Niestety, nie jest dostępna jej wersja demo. Szerszy opis tego tytułu znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Zajrzyj tam, by dowiedzieć się więcej! Mamy także filmik prosto z gry – również znajdziesz go na osobnej stronie.

Podobne

 • Condemned 2: Bloodshot - gameplay

  Gameplay Condemned 2: Bloodshot to trwający ponad pięć minut materiał wideo, który ukaże Ci w akcji ten mroczny tytuł. Zobaczysz na nim każdy element rozgrywki – od klimatycznych cut-scenek po eksplorację miejsc zbrodni i walkę z przeciwnikami.

 • Condemned 2: Bloodshot - kody

  Kody Condemned 2: Bloodshot w ścisłym tego słowa znaczeniu nie istnieją. Czyli nie ma fraz czy też kombinacji przycisków, dzięki którym Twoja postać stałaby się nieśmiertelna lub też automatycznie eliminowała wszystkich wrogów.

 • Condemned: Criminal Origins kody

  Condemned: Criminal Origins to gra akcji będąca survivalowym horrorem z elementami gry kryminalnej.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Condemned 2: Bloodshot - trailer