Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Club Penguin - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Disney Online Canada
Licencja: Licencja
Data dodania: 05 styczeń 2010, 13:53
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Club Penguin - trailer

­Trailer Club Penguin to trwający ponad minutę filmik reklamujący tą dostępną przez przeglądarkę internetową zabawę. Zobaczysz tu, jak wygląda jej oprawa audiowizualna, mini-gry podczas zabawy, a także eksploracja świata i interakcja z otoczeniem. Trailer Penguin Club ukazuje Ci także możliwości dotyczące customizacji postaci oraz rozbudowy i dekorowania igloo. Zobaczysz tu również życie miasta pingwinów. Niestety, nie ma polskiej wersji tej zabawnej gry mmorpg. Jednak aby cieszyć się nią, wystarczy podstawowa znajomość języka angielskiego. Prócz darmowej gry można tu wykupić konto premium, które odblokowuje nowe lokacje, zadania oraz przedmioty.

Podobne

 • Club Penguin - gameplay

  Gameplay Club Penguin to trwający ponad trzy minuty filmik z gry. Możesz zobaczyć dzięki temu gp Club Penguin, jak wygląda zabawa w praktyce.

 • Club Penguin: Elite Penguin Force - trailer

  Trailer Club Penguin: Elite Penguin Force to trwający minutę z hakiem materiał wideo, który reklamuje ten tytuł na NDS.

 • Club Penguin: Elite Penguin Force - gameplay

  Gameplay Club Penguin: Elite Penguin Force to trwający ponad cztery minuty filmik, ukazujący Ci jak wygląda ta gra w praktyce.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Club Penguin - trailer