Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cities XL - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Monte Cristo
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 14 wrzesień 2009, 13:11
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 291

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Cities XL - trailer

Trailer Cities XL to filmik ukazujący tą grę, w której wcielasz się we wszechmocnego burmistrza miasta. Masz tutaj różne drogi rozwoju, co pokazuje właśnie trailer do Cities XL. Możesz więc postawić na turystykę (jeśli masz osadę w górach) i budować wyciągi, nartostrady i skocznie, stawiać wielkie miasta pełne drapaczy chmur oraz nawiązywać komunikację z innymi miastami budowanymi przez żywych graczy. Trailer Cities XL nie oddaje co prawda w pełni możliwości tej świetnej gry, ale pozwala Ci obejrzeć jej wspaniałą, trójwymiarową oprawę audiowizualną.

Jeśli po obejrzeniu filmiku stwierdzisz, że lubisz tego typu zabawy, mamy dla Ciebie wersję demo Cities XL. Zajrzyj na inną stronę, aby pobrać je całkowicie za darmo i wypróbować możliwości największego konkurenta SimCity!

Podobne

  • Cities in Motion - Patch

    Patch do Cities In Motion to łatka, którą wypada polecić każdemu posiadaczowi gry. Łata ona kilka dostrzeżonych w zabawie usterek i pozwala na ulepszenie gamaplayu.

  • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

    Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

  • The Sims World's Adventure - trailer

    Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

  • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

    Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

  • Trailer DnL E3 2005

    Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Cities XL - trailer