Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CHAMPIONS ONLINE – trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Cryptic Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 14 sierpień 2009, 09:59
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - CHAMPIONS ONLINE – trailer

­Champions Online to sieciowa gra akcji, której premiera zaplanowana jest na ostatni kwartał 2009 roku. Świat gry osadzony jest w niedalekiej przyszłości, gdzie ludzie dysponują niezwykłymi – jak na dzisiejsze czasy – zdolnościami. Prócz naszego świata czekają jeszcze inne planety do eksploracji, a nawet nieznane bliżej wymiary. Solą każdego mmorpga jest walka, jednak nie będzie ona tylko i wyłącznie jedyną atrakcją gry. Otrzymamy tu mnóstwo questów do rozgrywania samemu, jak też i w towarzystwie innych graczy. Jak pokazuje poniższy, oficjalny trailer Champions Online, w grze mamy do czynienia z naprawdę widowiskowym gameplayem utrzymanym graficznie w stylu komiksów.

Sprawdź to zresztą samemu, oglądając poniższy trailer Champions Online.

­

Podobne

 • Dragonica Online

  Trailer gry mmorpg Dragonica Online to trwający niemal dwie i pół minuty materiał wideo, którego zadaniem jest zaprezentowanie Ci tej zabawy.

 • DarkFall Online - trailer

  Trailer DarkFall Online to trwający ponad dwie minuty materiał reklamowy tej płatnej gry z gatunku mmorpg. Zobaczysz na nim oprawę audiowizualną produkcji, eksplorację świata, a także używanie wielkich bestii do jazdy i interakcji gracza z otoczeniem.

 • Allods Online

  Trailer Allods Online to trwający niemal cztery minuty materiał wideo, wprowadzający w atmosferę tej gry mmorpg.

 • Need For Speed World Online - trailer

  Trailer Need For Speed World Online to króciutki, trwający ledwie trzydzieści cztery sekundy materiał wideo, który daje Ci pojęcie o klimacie w nadchodzącej wyścigowej grze sieciowej.

 • Bounty Bay Online trailer

  Bounty Bay Online to gra MMOcRPG przenosząca graczy w czasy piratów, flot, odkryć geograficznych i czasów kiedy świat zaczął wybudzać się po Wiekach Ciemnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: CHAMPIONS ONLINE – trailer