Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ceville - Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Kalypso Media
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 16 październik 2009, 13:54
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Ceville - Trailer

Oficjalny trailer gry Ceville pokazuje Ci ten tytuł w akcji. Widzisz tu filmik, na którym występuje Twój bohater – despotyczny Ceville. Traci tu tron, jednak jak się okazuje, mieszkańcy bajowej krainy sami poproszą go o powrót. Dlaczego? To wyjaśniamy w opisie na osobnej stronie. Tutaj tymczasem widzisz filmik opisujący doskonale charakter tytułowej postaci – bądź zły, samolubny i gburowaty. Nic dodać, nic ująć.

I choć nie jest to Overlord, w którym stajemy po stronie władcy zła, to jednak gra wciąga tak samo jak i tamten tytuł, dlatego jeśli jesteś miłośnikiem przygodówek, nie prze­gap go! Wersja demo Ceville za darmo na naszych stronach!

Podobne

 • Ceville - Patch

  Patch Ceville to łatka niezbędna dla wszystkich posiadaczy tej zabawnej, pełnej humoru gry przygodowej. Możesz pobrać patch Ceville za darmo z naszych stron.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Ceville - Trailer