Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty: Modern Warfare 3

Kategoria: Trailery
Producent: Sledgehammer Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06 czerwiec 2011, 11:13
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 38

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, która po raz kolejny ma przenieść graczy na fronty globalnego konfliktu, który tym razem rozprzestrzeni się praktycznie na cały świat. Chociaż do premiery gry pozostał jeszcze czas, to dzięki twórcom możemy już teraz oglądać pierwszy oficjalny Debut Trailer z Modern Warfare 3, który jest dostępny poniżej. Prawie półtora minutowy filmik z gry prezentuje niektóre z miejsc, które przyjdzie graczom odwiedzić, m.in. Stany Zjednoczone, Anglię, Niemcy oraz Francję. Warto pamiętać, że w samej grze ma być łącznie 15 misji, rozgrywanych na różnych kontynentach, a Call of Duty: Modern Warfare 3 Debut Trailer to jedynie przedsmak tego, co miejmy nadzieję zobaczymy już niedługo. ­ ­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty: Modern Warfare 3

dodał: ~gracjan12344321 , 06.07.2015

czemu nie moge pobrac ?