Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Call of Duty 3 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Infinity Ward
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 marzec 2010, 13:44
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 8

Opis dodatku - Call of Duty 3 - trailer

Trailer Call of Duty 3 to filmik reklamujący trzecią część popularnej serii gier akcji osadzonych w realiach II wojny światowej. Na tym trwającym ponad dwie minuty materiale zobaczysz scenki, które z pewnością wprowadzą Cię w klimat największego konfliktu w historii. Ten trailer CoD 3 to nie jedyny materiał, jakie posiadamy z tej gry. Na naszych stronach znajdziesz także gameplay z gry, pokazujący Ci, jak wygląda rozgrywka w akcji. Jeśli jesteś tego ciekaw, zajrzyj na sąsiednią stronę naszego portalu. Zaznaczamy od razu, że tytuł ten wydano wyłącznie na konsole.

Podobne

 • Call of Duty 2 Patch 1.2

  Aktualizacja wprowadza wiele istotnych zmian i poprawek do gry Call of Duty 2.

 • Call of Duty 2 Patch 1.01

  Aktualizacja do Call of Duty 2 zalecana dla użytkowników Windows 2000/XP posiadających procesory Intel Hyper-Threading Technology.

 • Patch 1.2 do Call of Duty 2

  Aby jednak w pełni cieszyć się rozgrywką w Call of Duty 2 warto ściągnąć patch 1.2 przeznaczony do tej gry.

 • Call of Duty: World at War - patch 1.7

  Pobierz najnowszy patch do Call of Duty: World at War z darmo i spraw by Twoja gra była pozbawiona błędów. Patch do Call of Duty: World at War przede wszystkim usprawnia grę online i współpracę z serwerami, a jego download za darmo znajdziecie na pobierz.pl

 • Patch 1.3 do Call of Duty 2

  Po zainstalowaniu patcha 1.3 do gry Call of Duty 2 lista występujących w niej problemów powinna się znacząco zmniejszyć co z pewnością wpłynie pozytywnie na komfort rozgrywki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Call of Duty 3 - trailer