Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Borderlands

Kategoria: Trailery
Producent: Gearbox Software
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 sierpień 2009, 10:14
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Trailer do Borderlands

­

Borderlands to gra cRPG z widokiem FPP, której premiera planowana jest na październik 2009 roku. Produkcją gry zajmuje się studio Gearbox Software, znane choćby z Brothers in Arms. Akcja gry przenosi graczy na planetę Pandora, gdzie gracz musi przetrwać pokonując, na przykład obudzone z hibernacji monstrualne potwory. Gra ma pozwolić graczom na rozwój swojej postaci i wiele godzin wyśmienitej zabawy, na którą ma się składać ponad 30 głównych misji, oraz ponad 100 pobocznych questów.

­

Więcej informacji odnośnie świata gry prezentuje poniższy trailer z Borderlands, który ujawnia kilka informacji o fabule gry. Filmik niestety nie pokazuje gameplay z Borderlands, na który przyjdzie graczom prawdopodobnie jeszcze trochę poczekać.


­

Podobne

 • Borderlands - Videorecenzja

  Borderlands to dynamiczny shooter FPP,  w którym mamy okazję zwiedzać planetę o nazwie Pandora.

 • Borderlands - kody

  Kody do gry Borderlands tak właściwie nie istnieją. Nie są dostępne bowiem żadne kody Borderlands, dzięki którym miałbyś cały czas maksimum zdrowia czy tarczy, nie znane są też kody do Borderlands, dzięki którym miałbyś maksimum amunicji czy pojazdy nie do zniszczenia.

 • Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot - trailer

  Trailer Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot to trwający nieco ponad minutę materiał wideo zapowiadający ten drugi dodatek do gry.

 • Borderlands (v.1.0.1) - patch

  Patch do Borderlands to rzecz niezbędna dla każdego posiadacza gry.

 • Borderlands v1.40 - Patch

  Najnowszy i najbardziej aktualny patch do Borderlands to łatka przeznaczona dla wszystkich posiadaczy tej niezwykłej gry akcji


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Borderlands