Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blur - Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Bizarre Creations
Licencja: Licencja
Data dodania: 27 październik 2009, 12:37
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Blur - Trailer

­Trailer Blur to filmik ukazujący tą dynamiczna grę w akcji. Jej pełniejszy opis znajdziesz na osobnej stronie, tu wystarczy Ci wiedzieć, że możesz podczas wyścigów używać specjalnych zagrań. Trailer Blur pokazuje kilka z nich – elektryczny szok (SHOCK) unieruchamiający na chwilę przeciwnika czy BARGE – zepchnięcie rywala z drogi. Możesz także podziwiać, jaką wielka prędkość daje zastosowanie NITRO. ­

Oficjalny filmik gry ukazuje wszystko, co w niej najlepsze – świetną oprawę audiowizualną, dynamiczny gameplay oraz świetne Power-upy. Jeżeli lubisz porządne wyścigi, ten tytuł jest wręcz dla Ciebie wymarzony. Premiera gry ma mieć miejsce w kwietniu 2010 roku.

­

Podobne

 • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona Patch EAX/Blur Hotfix

  Poprawka eliminująca nieprawidłową obsługą technologii EAX oraz usuwająca efekt rozmycia (blur) który pojawiał się po scenach przerywnikowych i sekwencjach dialogowych.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.

 • Trailer DnL E3 2005

  Przedstawiamy oficjalny trailer gry sieciowej Dark and Light.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Blur - Trailer