Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Blood Bowl Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Cyanide Studio
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 03 lipiec 2009, 13:44
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 5

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis dodatku - Blood Bowl Trailer

Blood Bowl na PC to gra sportowa, w której gracz sterując małymi figurkami rozgrywa pojedynki przypominające mecze footballu amerykańskiego. Gra wzbogacona jest o rozbudowany menadżer drużyny i zawodników, w którym gracz wybiera odpowiednie bronie i taktykę. W Blood Bowl nie ma mowy o zasadach fair play, liczy się tylko wygrana. Co więcej naszymi zawodnikami nie są tylko ludzie, ale również przedstawiciele innych ras jak na przykład Elfy czy Krasnoludy.


Blood Bowl trailer prezentuje graczom wszystkie zalety gry. Przede wszystkim świetną oprawę wizualną, a także różnorodność postaci zaczerpniętych ze świata Warhammera. Trailer prezentuje również jak wygląda menadżer drużyny, w którym gracz może dobierać ekwipunek i zarządzać swoją drużyną, oraz jak wygląda sama rozgrywka. Warto więc go obejrzeć by przekonać się na własnej skórze jak wygląda jedna z bardziej oryginalnych gier w ostatnim czasie.

­ ­­

Podobne

 • Blood Bowl Patch v 1.0.1.2

  Blood Bowl to gra sportowa, w której gracz sterując małymi figurkami rozgrywa pojedynki przypominające mecze footballu amerykańskiego.

 • Blood Bowl - patch - 1.0/1.1

  Patch Blood Bowl to łatka która poprawia jakość gry. Wiele błędów dzięki niej zostanie wyeliminowanych. Patch usprawnia grę również w trybie multipalyer

 • Blood Bowl - Patch v 1.0.1.3.

  Bllod Bowl to ciekawa gra sportowa, w której naszym celem jest pokonać przeciwnika w meczach footbolu amerykańskiego w wersji małych figurek.

 • Sacred 2: Ice & Blood

  Patch do Sacred 2: Ice & Blood to niezbędna łatka dla każdego użytkownika gry!

 • Sacred 2: Ice & Blood

  Gameplay gry Sacred 2: Ice & Blood pokazuej Ci przygody w świecie magii i miecza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Blood Bowl Trailer