Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlackSite: Area 51 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Midway Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 16 luty 2010, 13:22
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 5

Opis dodatku - BlackSite: Area 51 - trailer

­Trailer BlackSite to trwający ponad minutę filmowy zwiastun dynamicznej gry akcji, w której Twoim celem jest eliminacja obcych, jacy grasują w tytułowej Strefie 51. Trailer BlackSite pozwoli Ci na obejrzenie wielu z nich i zapoznanie się z możliwościami silnika gry. Ujrzysz tu także przykładowe lokacje, w jakich prowadzisz swe akcje, będąc członkiem drużyny komandosów. Na naszych stronach znajdziesz również gameplay prosto z gry, ukazujący Ci ją w bezpośredniej akcji. Niestety, nie jest dostępna darmowa wersja demonstracyjna Blacksite: Area 51 do pobrania.

Podobne

 • BlackSite: Area 51 - patch

  Patch BlackSite: Area 51to najnowsza łatka, jaka ukazała się do gry. Ten patch nosi numer 1.2 i wprowadza do zabawy szereg licznych zmian. Patch Blacksite likwiduje także wykryte błędy i bugi, przez co zabawa staje się przyjemniejsza.

 • BlackSite: Area 51 - gameplay

  Gameplay BlackSite to trwający ponad piec minut filmik, nagrywany podczas grania w ten tytuł. Zobaczysz na nim pierwsza misję wykonywaną w grze – ma ona miejsce w Iraku i pozwala zapoznać się z mechaniką zabawy oraz jej oprawą audiowizualną.

 • Planet 51 - trailer

  Trailer Planet 51 ukazuje Ci gameplay produkcji, która światło dzienne ujrzy najprawdopodobniej w przyszłym roku.

 • Enter The Matrix v1.51 Trainer +5

  Trainer do gry Enter The Matrix, oraz kody do gry.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: BlackSite: Area 51 - trailer