Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Black Mirror 3 - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Cranberry Productions
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 luty 2011, 14:05
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Black Mirror 3 - trailer

­Trailer Black Mirror 3 to filmik, który kojarzyć się może z jakimś horrorem. Nagranie to wykonane jest podobnie do koszmaru sennego, w którym widzimy przerażające sceny. Trwa on minutę i osiemnaście sekund i z pewnością nie tylko miłośnicy przygodówek obejrzą go z zainteresowaniem. A jeżeli ktoś będzie zainteresowany samą grą, na sąsiedniej stronie naszego portalu mamy jej wersję demo wraz z opisem tej produkcji. Black Mirror 3 to tytuł, który z pewnością zalicza się do pozycji obowiązkowych dla każdego fana ciekawych historii i gier przygodowych.

Podobne

 • The Black Mirror II

  Wypuszczony niedawno przez wydawców The Black Mirror II trailer zapowiada grę i przedstawia fragmenty scenerii, na jaką natrafimy w czasie rozgrywki.

 • The Black Mirror patch v1.2

  Oficjalny patch do The Black Mirror przeznaczony jest dla polskiej wersji tego tytułu, wydanej w 2005 roku przez OniGames. Łatka ta jest niezbędna do prawidłowego działania The Black Mirror na najnowszych systemach operacyjnych i zaleca się ją szczególnie wszystkim tym graczom, którzy używają na co dzień systemów Windows 7, Vista i XP.

 • The Black Mirror - kody

  Kody do The Black Mirror stanowią świetną pomoc dla każdego, komu zdarzyło się utkwić na którymś z poziomów.

 • Black Mirror 3 - gameplay

  Gameplay Black Mirror 3 to filmik, dzięki któremu każdy ma okazję zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka w tej interesującej grze przygodowej.

 • Black - trailer

  Black trailer przedstawia nam dynamiczną strzelankę FPS, w której głównym celem jest pokonanie wszystkich przeciwników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Black Mirror 3 - trailer