Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Bioshock 2

Kategoria: Trailery
Producent: 2K Marin
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23 lipiec 2009, 11:01
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 317

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Trailer do Bioshock 2

­­

Oto pierwszy trailer zapowiadający nowego Bioshock 2. Niektórzy twierdzą, że producenci firma 2K Games przesadzili tworząc pancernika z Big Daddy’ego, który to wygląda jak czołg.

­

Po obejrzeniu gameplay z Bioshock 2 trailer może od zupełnie innej strony spojrzymy na Bioshocka dzięki drugiej części. Mam nadzieję, że nie zabraknie niczego, co było najlepsze w pierwszej części. Po obejrzeniu filmiku z gry nachodzą nas nurtujące pytania: Kim jest ta dziewczyna? Dlaczego miasto wyrasta na plaży? Czy tym razem nie będzie już podwodnie, czy tym razem będziemy bawić się na świeżym powietrzu?

­

Niestety producenci nie ujawnili dokładnej daty premiery Bioshock 2, także pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne doniesienia ze studia. Zobacz pełny opis gry Bioshock 2.


Podobne

 • Bioshock 2 - spolszczenie

  Spolszczenie Bioshock 2 to łatka dla każdego posiadacza oryginalnej wersji tego tytułu. Ten patch polonizujący do Bioshock 2 został stworzony i wydany przez polskiego edytora gry, czyli firmę Cenega.

 • Bioshock 3 - trailer

  Trailer Bioshock Infinity to pierwszy opublikowany materiał wideo z nadchodzącej, trzeciej części cyklu bestsellerowych produkcji. Na tym trwającym niemal dwie i pół minuty filmiku możemy zobaczyć miejsce akcji tej gry – a jest nim nie podwodne miasta Rapture, a latająca metropolia Columbia

 • Bioshock 2

  Gameplay Bioshock 2 to materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się długo oczekiwana kontynuacja hitu sprzed dwóch lat.

 • BioShock 2 v1.4 Patch

  Najnowszy patch Bioshock 2 to łatka, która przyda się każdemu posiadaczowi tej gry

 • BioShock Patch 1.1 PL

  Patch w wersji 1.1 do polskiej edycji gry Bioshock, dzięki któremu gra stanie się jeszcze przyjemniejsza.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Bioshock 2