Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Beowulf - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 luty 2010, 13:22
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Beowulf - trailer

­Zobacz klimatyczny Beowulf trailer i przekonaj się jak wygląda wirtualne odzwierciedlenie jednej z najważniejszych dla kultury staro-angielskiej postaci. Jeżeli oglądałeś już film o przygodach głównego bohatera, to przyszła kolej na grę, w której będziesz mógł towarzyszyć Beowulf’owi przez trzydzieści lat jego pełnych chwały i przygód rządów. Beowulf trailer pokarze Ci to, czego opis nie był w stanie ukazać, a znajdziesz go za darmo poniżej.

Podobne

 • Beowulf - kody

  Beowulf nie należy do łatwych gier akcji i dlatego mogą się przydać kody do Beowulf, których download jest dostępny na naszej stronie.

 • Beowulf - gameplay

  Beowulf gameplay to filmik przedstawiający wszystko to co czego trudno się doszukiwać w opisach tej gry. Widać na nim dynamiczną akcję, system walki, a także przykładowych przeciwników z którymi przyjdzie nam się zmierzyć, a wszystko to oprawione oczywiście doskonałą oprawą graficzną.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl

 • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight - trailer

  Zobacz Command & Conquer 4 trailer przedstawiający fabułę najnowszej części klasyki RTS. Command & Conquer 4 trailer zapowiada dalszy ciąg wojen między GDI i Nod.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Beowulf - trailer