Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trailer do Battlefield: Bad Company 2

Kategoria: Trailery
Producent: Digital Illusions/EA DICE
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 11 sierpień 2009, 11:02
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Trailer do Battlefield: Bad Company 2

­

Battlefield: Bad Company 2 na PC to taktycz­ny FPS, będący bezpośrednią kontynuacją pierwszej części gry wydanej w 2008 roku na konsole. Produkcją najnowszej odsłony zajmuje się po raz kolejny studio EA Digital Illusions, a planowana premiera Battlefield: Bad Company 2 została wyznaczona na 2010 rok. Oprócz wersji na komputery osobiste, planowane jest też wydanie Battlefield: Bad Company 2 na PS3, oraz Xbox 360.

­

W oczekiwaniu na premierę gry, warto obejrzeć trailer z Battlefield Bad Company 2, który ma na celu wprowadzenie graczy do rozgrywki. Widać na nim te cechy gry, które mają stanowić o jej sile. Przede wszystkim chodzi o realizm rozgrywki, a także sporą liczbę dostępnych broni i pojazdów.

­

Jeżeli więc chcesz wczuć się w wirtualny klimat wojny, toczonej na Kaukazie to obejrzyj trailer z Battlefield: Bad Company 2, który znajduje się poniżej:


­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Trailer do Battlefield: Bad Company 2

dodał: ~Kamil , 28.02.2010

kolega jaka jest ta gra