Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Batman Arkham Asylum Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: RockSteady Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13 lipiec 2009, 09:35
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 10

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Batman Arkham Asylum Trailer

­Batman Arkham Asylum to gra akcji o przygodach Człowieka Nietoperza, której premiera planowana jest na sierpień 2009 roku. W historii gier było wiele tytułów w których głównym bohaterem był Batman, ale żaden z nich nie odniósł wielkiego sukcesu. Gra Batman Arkham Asylum ma sporą szansę zmienić tą sytuację. Tworzeniem gry zajmuje się Rocksteady Studios, a wydaniem Eidos co gwarantuje, że tytuł będzie dopracowany. Planowane jest również wydanie Batman Arkham Asylum na PS3 oraz XBOX 360.


Oczekując na premierę tego świetnie zapowiadającego się tytułu, warto obejrzeć trailer z Batman Arkham Asylum, który przybliża graczom trochę więcej informacji odnośnie tego tytułu. Batman Arkham Asylumtrailer w iście filmowy stylu przybliża wątek fabularny gry, a także pokazuje jak będzie wyglądać sama gra, dlatego warto go obejrzeć.

­

Podobne

 • Batman: Arkham Asylum 2 Trailer

  Zobacz trailer gry Batman: Arkham Asylum 2 zapowiedzianej przez Warner Bros Interactive.

 • Patch v. 1.1 do Batman: Arkham Asylum

  Patch do Batman: Arkham Asylum przeznaczony jest dla posiadaczy pełnej wersji tej świetnej gry akcji. Dzięki niemu zabawa stanie się jeszcze lepsza – choć i tak gameplay stoi już na bardzo wysokim poziomie.

 • Batman: Arkham City Gameplay

  Każdy kto obejrzy gameplay gry Batman: Arkham City przekona się, jak wiele przygód czeka na człowieka nietoperza. Walka z przeciwnikami, dostarcza równie wiele emocji co w Arkham Asylum.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Batman Arkham Asylum Trailer

dodał: ~mati , 08.10.2009

gdzie to morzna obrać