Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Batman: Arkham Asylum 2 Trailer

Kategoria: Trailery
Producent: RockSteady Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 05 styczeń 2010, 13:08
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Batman: Arkham Asylum 2 Trailer

­Zobacz trailer gry Batman: Arkham Asylum 2 zapowiedzianej przez Warner Bros Interactive. Może już wkrótce uda nam się po raz kolejny stoczyć walkę ze złowieszczym Jokerem (data premiery wciąż pozostaje nieznana). Jak pokazuje Batman: Arkham Asylum 2 trailer, przestępczy świat Gotham nie może spać nocą całkiem spokojnie, bo pojawiają się w nim dwie psujące ten spokój postacie – Joker i Batman, śmiertelni wrogowie.

Podobne

 • Batman Arkham Asylum Trailer

  Batman Arkham Asylum to gra akcji o przygodach Człowieka Nietoperza, której premiera planowana jest na sierpień 2009 roku.

 • Patch v. 1.1 do Batman: Arkham Asylum

  Patch do Batman: Arkham Asylum przeznaczony jest dla posiadaczy pełnej wersji tej świetnej gry akcji. Dzięki niemu zabawa stanie się jeszcze lepsza – choć i tak gameplay stoi już na bardzo wysokim poziomie.

 • Batman: Arkham City Gameplay

  Każdy kto obejrzy gameplay gry Batman: Arkham City przekona się, jak wiele przygód czeka na człowieka nietoperza. Walka z przeciwnikami, dostarcza równie wiele emocji co w Arkham Asylum.

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • The Sims World's Adventure - trailer

  Zobacz trailer z The Sims 3 Brad's Adventure za free i sprawdź jak wygląda najnowszy dodatek jednej z najlepszych gier w historii na PC. Oczywiście trailer The Sims 3 Brad's Adventure trailer za darmo znajdziesz na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Batman: Arkham Asylum 2 Trailer