Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bakugan: Battle Brawlers - trailer

Kategoria: Trailery
Producent: Now Production
Licencja: Licencja
Data dodania: 14 kwiecień 2010, 09:43
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2, PlayStation 3
Liczba pobrań: 6

Opis dodatku - Bakugan: Battle Brawlers - trailer

Trailer Bakugan: Battle Brawlers to trwający niecałe dwie minuty materiał wideo, który ukaże Ci, czego możesz spodziewać się po tej bazowanej na popularnej kreskówce grze. Jeśli jesteś fanem serialu lub po prostu lubisz anime, być może ten filmik zainteresuje Cię i skłoni do zakupu gry. Na naszych stronach znajdziesz szerszy opis tej zabawy, a także wideo ukazujące grę w praktyce. Jeśli zatem spodoba Ci się trailer Bakugan: Battle Brawlers, przeczytaj o grze i zobacz, jak wygląda zabawa. Bakugan to produkcja, przy której można spędzić długie godziny. Tytuł ten ukazał się wyłącznie na konsole.

Podobne

 • Bakugan: Battle Brawlers - gameplay

  Gameplay Bakugan: Battle Brawlers to długi, trwający ponad dziesięć minut filmik, dzięki któremu masz okazję zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka.

 • Bakugan: Battle Brawlers - kody

  Kody do Bakugan: Battle Brawlers to kilka haseł, które z pewnością pomogą Ci w rozgrywce. Jeśli więc będziesz mieć kłopoty podczas zabawy, użyj ich, a zdecydowanie zwiększysz swoje szanse na sukces.

 • SWAT 3: Close Quarters Battle - kody

  Żeby w SWAT 3: Close Quarters Battle wprowadzić kody, musisz najpierw wcisnąć [shift] + [~] w trakcie rozgrywki. Możesz wtedy wpisać w SWAT 3: Close Quarters Battle kody, takie jak np.

 • SWAT 3: Close Quarters Battle - gameplay

  Zobacz film SWAT 3: Close Quarters Battle gameplay po polsku, w którym widzimy jak krok po kroku rozpoczynamy dowodzenie naszym oddziałem SWAT w trzeciej części serii

 • Kody do Battle Isle: The Andosia War

  Kody do gry Battle Isle: The Andosia War


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Bakugan: Battle Brawlers - trailer